Jak przygotować sypialnię, by przeżywać w niej intymne chwile?

Jak przygotować sypialnię, by przeżywać w niej intymne chwile?

Seks jest chyba jednym z najbardziej intymnych doznań, jakich mogą doświadczyć partnerzy. Z pewnością jest to niezbity dowód miłości, szczęścia oraz pożądania. Niemniej jednak seks w dalszym ciągu jest przeżyciem prywatnym. Wobec tego wyciszenie ścian działowych może okazać się niezbędne.

Czy seks w bloku może być intymny?

Nie da się ukryć, że mieszkańcy bloków doskonale wiedzą, że ciężko im jest zachować chociażby pozory prywatności. Nie da się zaprzeczyć temu, że ściany w zabudowaniach tego typu najczęściej wyposażone są dodatkowo w niezwykle sprawne „sąsiedzkie ucho”. Często wścibskość sąsiadów przekracza wszelkie możliwe granice i dosłownie dźwięki dobiegające z innego mieszkania, są muzyką dla ich uszu. Zdarza się więc, że po miłosnych uniesieniach poprzedniej nocy, gdy wychodzimy do pracy czy do sklepu, witają nas pełne pogardy sąsiedzkie spojrzenia lub nawet i złośliwe docinki. Niestety, życie w bloku nie jest łatwe, a zachowanie odpowiedniego poziomu prywatności, wydaje się być prawdziwie niedoścignionym marzeniem. Wobec tego, czy pary w bloku mają przestać uprawiać seks? Być może zabrzmi to niezwykle kuriozalnie, jednak wydaje się to być najrozsądniejszą decyzją. Biorąc pod uwagę fakt, że seks dla każdego z nas jest maksymalnie intymnym i prywatnym przeżyciem, wygląda na to, że w bloku takie doznania są niemożliwe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet spokojny i romantyczny seks, może doprowadzić do tego, że przestaniemy kontrolować wydawane z siebie emocje i dźwięki, a tym damy tylko pretekst do plotek wścibskim sąsiadom. Niemniej jednak pary powinny być spokojne, seks w bloku dalej może być romantycznym i prywatnym przeżyciem, jednak najważniejsze staje się odpowiednie przygotowanie sypialni, a być może nawet całego mieszkania. Wówczas może ono stać się prawdziwą akustyczną twierdzą, a żaden wścibski sąsiad czy sąsiadka, nie będzie już prowadziła dochodzenia w sprawie tego, co dzieje się za drzwiami naszego mieszkania czy sypialni.

Przeczytaj również:  Jakie ogrzewanie podłogowe wartowybrać?

Wyciszenie ścian działowych rozwiązaniem!

Autorka portalu Pola Wiśniewska jasno wskazuje na to, że w świadomości społecznej niestety zakorzeniona jest przykra maniera, w związku z którą bardziej interesujemy się życiem sąsiadów, niż swoim własnym. Właśnie z tego powodu, często pary po udanej nocy czują skrępowanie i zawstydzenie, a wcale nie powinno tak być. Niech podniesie rękę pierwszy ten, kto seksu nigdy nie uprawiał- prawda, że dość mało rąk zobaczymy w górze? Okazuje się, jednak, że w szczególności osoby starsze, bardzo dużą uwagę przykładają do „zachowania czystości”, aż do dnia ślubu. Jednak warto sobie uzmysłowić fakt, że sąsiadów już zmienić nie można, jednak akustyczność naszej sypialni już jak najbardziej. Wówczas warto zdecydować się na nic innego jak wygłuszenie ścian działowych. Wykonuje się to przy pomocy specjalnych, dźwiękoszczelnych płyt, które pomogą zmienić naszą sypialnię w prawdziwe królestwo prywatności i intymności. Co ciekawe, wyciszenie ścian działowych nie jest również nad wyraz skomplikowanym procesem i jedynie przy odrobinie cierpliwości, pary mogą podjąć się tego zadania we własnym zakresie. Wystarczy jedynie wyposażyć się w odpowiednie i niezbędne narzędzia, a także płyty wygłuszające. Dzięki temu będzie można w kilka chwil odmienić swoją sypialnię, a co najważniejsze, dać wścibskim sąsiadom powód do namysłów, dlaczego już nie słyszą oni żadnych dźwięków. Co staje się jednak najważniejsze to fakt, że pary będą mogły oddawać się chwilom uniesienia i beztroskiej zabawy całkowicie bez obaw i bez stresu, że za chwilę usłyszą oni pukanie do ściany lub co gorsza do drzwi. Jeśli więc ktokolwiek z nas zastanawia się jeszcze, czy rzeczywiście warto zdecydować się na takie rozwiązanie, to chyba nie powinniśmy mieć wątpliwości. Pamiętajmy, że nasza prywatność oraz intymność powinny być dla nas najważniejszymi wartościami, a co za tym idzie powinniśmy dołożyć wszelkich starań do tego, by ją chronić i pielęgnować przed ciekawością i i natrętnymi spojrzeniami innych.

Przeczytaj również:  Wypadki przy pracy-postępowanie pracownika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *