Listwy sufitowe Mardom Decor – 5 powodów, że warto je wybrać!

Stylowe wnętrza mogą być urządzane z uwzględnieniem różnych elementów dekoracyjnych. Jednym z nich są listwy sufitowe Mardom Decor, zaliczane do nowoczesnej sztukaterii. Dlaczego warto postawić na tego typu dekoracje od Mardom Decor? Przedstawiamy 5 powodów czyniących listwy Mardom Decor wyborem doskonałym. Zapraszamy!

1. Listwy Mardom Decor – bardzo bogaty i zróżnicowany wybór

Przy wyborze elementów dekoracyjnych kierujemy się z reguły ich wzornictwem. W przypadku produktów Mardom Decor mamy do czynienia z niezwykle szeroką ofertą, w której listwa sufitowa Mardom Decor to jedynie część asortymentu. Oprócz tego mamy do wyboru: 

  • listwy podłogowe
  • listwy ścienne
  • oraz listwy karniszowe. 

A na tym oczywiście nie koniec. Listwy sufitowe Mardom Decor to również szeroka paleta wzornicza, gdzie znajdziemy produkty dedykowane zarówno do wnętrz niezwykle eleganckich czy pełnych przepychu, jak i wnętrz nowoczesnych czy minimalistycznych. Dzięki temu z łatwością dobierzemy listwy sufitowe pasujące do danego wystroju.

2. Listwa sufitowa Mardom Decor i jej nieprzeciętna trwałość!

Każda listwa sufitowa Mardom Decor odznacza się nieprzeciętną trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wszystko to za sprawą materiału, z którego są wykonane. Jest to zazwyczaj tworzywo PolyForce lub ProFoam. Przy czym są to produkty w pełni odporne na wilgoć. Tym samym listwy z powodzeniem mogą być instalowane w pomieszczeniach takich jak łazienka czy kuchnia. 

3. Zmieniasz kolor listew, kiedy chcesz!

Listwy Mardom Decor to produkty niezwykle elastyczne wzorniczo pod kątem ich kolorystyki. Są fabrycznie pokryte specjalnym podkładem umożliwiającym łatwą zmianę koloru listwy – ze standardowego białego, na dowolny. W tym celu wystarczy pomalować je farbą wodną np. akrylową, lateksową czy sylikonową. Dzięki temu z łatwością dopasujemy kolor listew do danych aranżacji czy też w razie potrzeby, po jakimś czasie, będziemy mogli ten kolor zmienić.

Przeczytaj również:  Jak oszczędzać prąd - poznaj 5 banalnie prostych sposobów

4. Prosty montaż listew Mardom Decor

Kolejną bardzo ważną zaletą sztukaterii Mardom Decor – w tym oczywiście listew sufitowych – jest ich niezwykle prosty montaż. Nie trzeba tutaj być artystą czy majstrem. Listwy są bowiem montowane na klej. Czyli wystarczy je po prostu przykleić do ściany. I naprawdę każdy sobie z tym poradzi. Trzeba tylko kierować się instrukcjami producenta. 

5. Mardom Decor – 20 lat doświadczenia w branży wykańczania i dekoracji wnętrz

Listwy sufitowe Mardom Decor to dekoracje tworzone przez firmę z dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji elementów dedykowanych do wykańczania wnętrz. Marka Mardom Decor oferuje wysokiej klasy sztukaterię, która jest ceniona nie tylko w Polsce, ale także w ponad 40 krajach na czterech różnych kontynentach. Stawiając zatem na listwy sufitowe Mardom Decor, stawiamy na produkty wysokiej jakości, o międzynarodowej renomie.

Podsumowując, listwy sufitowe Mardom Decor to wysokiej klasy sztukateria, oferowana w szerokiej palecie wzorniczej, która jest niezwykle trwała, prosta w montażu i można ją malować na dowolny kolor. Przy czym produkty tej marki dostępne są w kilkudziesięciu krajach, takich m. in. Jak: Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Francja Skandynawia, Chiny czy Meksyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *